Węgry, zestaw 6 monet

Węgry, zestaw 6 monet

Węgry, zestaw 6 monet

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:21:00
324910
Opis: Węgry - Ferdynand V (I) (1835–1848), zestaw 6 monet, 20 krajcarów 1835 (Franciszek I, Austria) oraz 20 krajcarów: 1836 (Austria) 1837, 2 x 1842, 1848
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: razem 6 sztuk, patyna
Literatura: Herinek 804, 223, 275, 280, 286

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 96

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  140 zł
4)  130 zł
5)  105 zł
6)  95 zł
7)  85 zł
8)  80 zł