Niemcy, talar, 1797

Niemcy, talar, 1797

Niemcy, talar, 1797

Cena wylicytowana: 760 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 22:10:20
325061
Opis: Niemcy - Saksonia - linia albertyńska (1547–1918) - Fryderyk August III (1763–1806), talar, 1797, Drezno
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 27.95 g, miejscowa patyna, bardzo ładny
Literatura: Dav. 2701, Kahnt 1089, Schnee 1092

Cena końcowa: 760 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 167

1)  760 zł
2)  760 zł
3)  680 zł
4)  640 zł
5)  620 zł