Polska, grosz, 1578

Polska, grosz, 1578

Polska, grosz, 1578

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 10-06-2021 20:33:00
324279
Opis: Polska - Stefan Batory (1576–1586) - miasto Gdańsk, grosz, 1578, Gdańsk, odmiana bez gwiazdki po GEDANENSIS
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: patyna, menniczy defekt - dziura w krążku
Literatura: CNG 129, Gum-H. 789, Kop. 7432 (R2)

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 251

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  90 zł
4)  55 zł
5)  48 zł
6)  42 zł
7)  40 zł
8)  38 zł
9)  36 zł