Palestyna, 50 mils, 1942

Palestyna, 50 mils, 1942

Palestyna, 50 mils, 1942

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 22:09:20
324217
Opis: Palestyna - Brytyjski Mandat 1927 - 1948, 50 mils, 1942, Londyn
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby "720" 5.82 g, nierówna patyna
Literatura: KM 6

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 127

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  40 zł
4)  36 zł
5)  32 zł