Niemcy, talar, 1765

Niemcy, talar, 1765

Niemcy, talar, 1765

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 03-06-2021 21:55:00
320653
Opis: Niemcy - Bawaria - Maksymilian III Józef (1745–1777), talar, 1765, Monachium, typ PATRONA BAVARIAE
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 27.69 g, patyna
Literatura: Davenport 1953, Hahn 307

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 204

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  150 zł
4)  130 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  110 zł
8)  100 zł
9)  90 zł