Polska, Koronacja Matki Boskiej Wambierzyckiej, 1980

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:14:20
323320
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), Koronacja Matki Boskiej Wambierzyckiej, 1980, Aw: Matka Boska z Dzieciątkiem, z boków 17 / VIII - 19 / 80, PRO MEMORIA CORONATIONIS MATRIS DEI IN WAMBIERZYCE, na dole POLONIA, Rw: Znak jezuitów, wokół cztery herby, w tym Jana Pawła II, na obrzeżu nabite W. KORSKI, medal projektu Witolda Korskiego
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: brąz lany, 78.7 mm, 135.07 g
Literatura: Nestorowicz 213

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 132

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  105 zł
5)  95 zł