Polska, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w. (?)

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 27-05-2021 22:12:00
320798
Opis: Polska - XIX wiek, medal na pamiątkę chrztu, II poł. XIX w. (?), Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, na dole sygnatura MAJNERT, Rw; NA PAMIĄTKĘ CHRZTU / Ojciec / chrzestny / 3.V.1959. (na polu po usuniętej wcześniejszej inskrypcji), na obrzeżu punca BITSCHAN i punce srebra
Stan zachowania: II/II+, Good Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 49.5 mm, 36.92 g, kilka uderzeń przy krawędzi

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 177

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  145 zł
4)  120 zł