Polska, 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:37:00
320756
Opis: Polska - XX w., 100. rocznica śmierci Tadeusza Kościuszki, 1917, Postument na którym medalion z popiersiem Tadeusza Kościuszki, na postumencie +1917, medalion trzymany przez ukoronowaną kobietę w stroju żałobnym, z prawej w 100 LET. ROCZ / ŚMIERCI / T. KOŚCIUSZKI / 15.X.1917, z prawej dzwon i widok kościoła, na dole sygnatura W. S. WIŚNIEWSKI
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: biały metal, 49.2 x 32.1 mm, 16.33 g

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 241

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  185 zł
4)  80 zł
5)  60 zł