Polska, medal na pamiątkę chrztu

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 22:34:00
320795
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska (1918–1939), medal na pamiątkę chrztu, Aw: Św. Jan stojący na skale, udzielający chrztu stojącemu w wodzie Jezusowi, u góry Gołębica, JEDEN BÓG, JEDNA WIARA, JEDEN CHRZEST, Rw; NA PAMIĄTKĘ / CHRZTU, usunięta inskrypcja w polu, niżej krzyż, kotwica i gorejące serce, na obrzeżu punce srebra
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 54.7 mm, 42.63 g, uderzenie obrzeża spowodowane nabijaniem punc z drugiej strony

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 197

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  300 zł
4)  250 zł
5)  140 zł
6)  130 zł
7)  110 zł
8)  90 zł