Niemcy, talar, 1839

Niemcy, talar, 1839

Niemcy, talar, 1839

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 20-05-2021 21:26:40
323163
Opis: Niemcy - Hanower - Ernest August I (1837–1851), talar, 1839, Clausthal
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: przetarte tło, patyna
Literatura: AKS 100, Dav. 667, Thun 157

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 187

1)  330 zł
2)  330 zł
3)  310 zł
4)  300 zł
5)  280 zł
6)  230 zł
7)  220 zł
8)  200 zł
9)  165 zł
10)  150 zł