wydawnictwa polskie, Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzieje Złotego, Warsz..

Cena wylicytowana: 24 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:07:40
322693
Opis: wydawnictwa polskie, Narodowy bank Polski – Bankoteka: Wydanie specjalne. Dzieje Złotego, Warszawa 2018
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: 89 stron formatu ok. 21 x 21 cm, oprawa kartonowa, ładnie zachowane

Cena końcowa: 24 zł
Cena wywoławcza: 12 zł
Cena szacunkowa: 20 zł
Ilość odsłon: 134

1)  24 zł
2)  22 zł
3)  18 zł
4)  16 zł
5)  14 zł