wydawnictwa polskie, Drożdż Kazimierz - Podskarbiówki i liczmany Rzeczypospolitej Obojga Narodó..

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 06-05-2021 20:04:00
322587
Opis: wydawnictwa polskie, Drożdż Kazimierz - Podskarbiówki i liczmany Rzeczypospolitej Obojga Narodów i z Rzeczpospolitą powiązane, nakładem Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego, Warszawa 2014, ISBN 9788385057925
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 175 stron formatu A5, w twardej eleganckiej szytej oprawie, bardzo bogato ilustrowane, ponad 100 typów (w tym nowe nigdy wcześniej nienotowane) oraz blisko 250 pozycji (z opisami i fotografiami dla każdej) zebranych w zbiorach muzealnych i prywatnych, bogate opisy z powiększeniami zdjęć, proweniencjami a także bardzo bogatymi odnośnikami do notowań w literaturze, dość bogata bibliografia i indeksy

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 124

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  50 zł