Polska, półgrosz litewski, 1559

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:09:40
320347
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1559, Wilno, końcówki legend LI / LITVA
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA90-24, Kop. 3258

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 98

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  24 zł