Polska, półgrosz litewski, 1546

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:08:00
320344
Opis: Polska - Zygmunt II August (1545–1572) - monety litewskie, półgrosz litewski, 1546, Wilno, końcówki napisów LI / LITV
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna koloru jasno-turkusowego
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA27-9, Kop. 3238 (R3)

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 147

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  95 zł
4)  70 zł
5)  60 zł
6)  42 zł