Rzym prowincjonalny, brąz, 209-212

Cena wylicytowana: 46 zł
Aukcja zakończyła się 29-04-2021 21:00:00
322056
Opis: Rzym prowincjonalny - Fenicja - Ptolemais-Ace - Geta (209–212), brąz, 209-212, Aw: Popiersie Gety, widziane od tyłu, w prawo, legenda, Rw: Rolnik orzący pole, przed nim woły, z tyłu cztery sztandary COL / PTOL
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 18.0 mm, 6.18 g, zielona patyna

Cena końcowa: 46 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 143

1)  46 zł
2)  44 zł
3)  42 zł