Polska, brązowy medal Zasługi dla Pożarnictwa

Cena wylicytowana: 170 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:46:00
321571
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), brązowy medal Zasługi dla Pożarnictwa, z uszkiem, ale bez wstążki
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: mosiądz 32.7 mm, 14.75 g, miejscowa patyna

Cena końcowa: 170 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 399

1)  170 zł
2)  165 zł
3)  130 zł
4)  30 zł
5)  26 zł
6)  18 zł