Polska, medal na 200–lecie bitwy pod Wiedniem, 1883

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:45:00
321849
Opis: Polska - Polska pod zaborami (1795–1918), medal na 200–lecie bitwy pod Wiedniem, 1883, Aw: Pomnik z króla Jana III Sobieskiego i napis JAN SOBIESKI KRÓL POLSKI, Rw: Poziomy napis NA PAMIĄTKĘ 200 LETNIEJ ROCZNICY ODSIECZY WIEDNIA 1883, otoczony wieńcem
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 29.0 mm, 7.25 g, ciemna patyna

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 297

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  115 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  60 zł