Rosja, 1/4 kopiejki, 1877 СПБ

Rosja, 1/4 kopiejki, 1877 СПБ

Rosja, 1/4 kopiejki, 1877 СПБ

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 22-04-2021 21:32:40
321583
Opis: Rosja - Aleksander II (1855–1881), 1/4 kopiejki, 1877 СПБ, Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, bardzo ładne
Literatura: Bitkin 560, Brekke 33

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 197

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  210 zł
6)  120 zł
7)  85 zł
8)  60 zł
9)  55 zł
10)  50 zł
11)  48 zł