Niemcy, denar

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.
Niemcy, denar

Niemcy, denar

Cena wylicytowana: 360 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 20:14:40
321306
Opis: Niemcy - Frankonia - Würzburg- biskupstwo - Otto III (983–1002), denar, Aw: Głowa św. Kiliana w prawo, • KILIANU…, Rw: Krzyż grecki, w każdym kącie kulka, OTT…IMPE
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro, 18.5 mm, 1.08 g, gięty, niedobity, patyna
Literatura: Dbg 856

Cena końcowa: 360 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 158

1)  360 zł
2)  350 zł
3)  230 zł
4)  75 zł
5)  65 zł
6)  60 zł