Nepal, 50 pajsa, 1932 (VS 1989)

Literatura, monety złote, antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne.

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 08-04-2021 21:30:40
189928
Opis: Nepal - Tribhuvana Bir Bikram (1911–1950), 50 pajsa, 1932 (VS 1989)
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 800, pięknie zachowana moneta, delikatna patyna
Literatura: KM 718

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 132

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł
4)  60 zł
5)  55 zł
6)  48 zł
7)  46 zł
8)  44 zł