Polska, medal na pamiątkę udostępnienia Zamku Królewskiego zwiedzającym, 1979

Cena wylicytowana: 165 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 22:15:40
319862
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989), medal na pamiątkę udostępnienia Zamku Królewskiego zwiedzającym, 1979, Aw: Widok Zamku Królewskiego z Kolumną Zygmunta, ZAMEK KRÓLEWSKI UDOSTĘPNIONY SPOŁECZEŃSTWU / W XXXV ROCZNICĘ PRL - 22•VII•1979, Rw: PRZYRZEKAMY CI, / NA GRUZY TWYCH / NAJPIĘKNIEJSZYCH DLA NAS / GMACHÓW, ŻE WYSIŁKIEM, NA / JAKI TYLKO ZDOŁA SIĘ ZDOBYĆ / NARÓD, WZNIESIEMY POMNIK / GODNY TWOJEJ / SŁAWY DZIEJOWEJ, / WARSZAWO!, niżej punca srebra i punca S-16
Stan zachowania: I/II, Uncirculated / Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro próby '800', 50.5 mm, 59.30 g, dwa uderzenia przy krawędzi awersu

Cena końcowa: 165 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 390

1)  165 zł
2)  160 zł
3)  155 zł