Polska, trojak, 1755

Polska, trojak, 1755

Polska, trojak, 1755

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:48:20
319739
Opis: Polska - August III (1733–1763) - miasto Gdańsk, trojak, 1755, Gdańsk, pod herbem Gdańska cyfra III, wariant z dwoma krzyżami po słowie GROSSUS
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger G.55.2.a (R), CNG 406, Merseb. 1803

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 217

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  330 zł
4)  260 zł
5)  240 zł
6)  180 zł
7)  165 zł
8)  160 zł
9)  155 zł
10)  150 zł