Polska, 3 halerze, 1726 IGS

Polska, 3 halerze, 1726 IGS

Polska, 3 halerze, 1726 IGS

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:48:00
319983
Opis: Polska - August II Mocny (1697–1733) - monety sasko-polskie, 3 halerze, 1726 IGS, Drezno
Stan zachowania: II/III, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Kahnt 212

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 299

1)  140 zł
2)  140 zł
3)  125 zł
4)  120 zł
5)  60 zł
6)  36 zł
7)  32 zł