Grecja i posthellenistyczne, AE-15, II w. ne

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 25-03-2021 20:08:00
319933
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Frygia - Peltae, AE-15, II w. ne, Aw: Popiersie Heliosa w koronie radialnej w prawo, Rw: W wieńcu laurowym ΠΕΛ-TH-N(ΩΝ)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 14.6 mm, 2.36 g, patyna
Literatura: BMC 8-10, RPC 4

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 216

1)  155 zł
2)  150 zł
3)  80 zł
4)  70 zł
5)  70 zł
6)  42 zł