Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Polska, 2 złote, 1996

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:50:20
319697
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety obiegowe, 2 złote, 1996, Warszawa, Jeż - Erinaceus europaeus
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: nordic gold, nakład 300.000 sztuk, moneta ze śladami obiegu, patyna
Literatura: Parchimowicz 733

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 42 zł
Cena szacunkowa: 70 zł
Ilość odsłon: 105

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  95 zł
4)  65 zł
5)  60 zł
6)  55 zł
7)  50 zł
8)  44 zł
9)  42 zł