Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Polska, grosz, 1538

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 18-03-2021 21:10:20
319536
Opis: Polska - Zygmunt I Stary (1506–1548) - miasto Gdańsk, grosz, 1538, Gdańsk, końcówka napisu PRVS, na awersie gwiazda, na rewersie haki
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: CNG 62.II, PN2-Dut. Jagiellonowie 182

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 370

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  170 zł
4)  120 zł
5)  110 zł
6)  105 zł
7)  100 zł
8)  95 zł
9)  90 zł