Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Polska, 100 złotych, 1966

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 21:29:20
317319
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby 900, patyna
Literatura: Parchimowicz 268

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 351

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  230 zł
4)  190 zł
5)  180 zł
6)  150 zł
7)  145 zł
8)  135 zł
9)  125 zł
10)  100 zł
11)  95 zł
12)  90 zł