Cesarstwo Rzymskie, denar, 125-128

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:27:00
316656
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Hadrian (117–138), denar, 125-128, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis HADRIANVS AVGVSTVS, Rw: Roma siedząca w prawo, za nią tarcza, w rękach trzyma włócznię i parazonium, wokoło napis COS III
Stan zachowania: III/IV, Very Fine / Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 3.43 g, patyna
Literatura: RIC 162, C. 337

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 237

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  100 zł
4)  80 zł
5)  75 zł
6)  70 zł
7)  65 zł
8)  55 zł
9)  50 zł
10)  48 zł