Celtowie Wschodni, obol typu Baumreiter, ok. III-II w. pne

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:15:20
317418
Opis: Celtowie Wschodni - Serbia, obol typu Baumreiter, ok. III-II w. pne, Aw: Zceltyzowana głowa brodatego Zeusa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 9.0 mm, 0.74 g, ciemna patyna, rzadka odmiana z wyraźnym okiem Zeusa
Literatura: Göbl, OTA 131-134, Slg. Lanz 430 (ale głowa w prawo)

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 600 zł
Cena szacunkowa: 1 000 zł
Ilość odsłon: 278

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  620 zł
4)  600 zł