Celtowie Wschodni, obol typu Baumreiter, ok. III-II w. pne

Cena wylicytowana: 190 zł
Aukcja zakończyła się 11-02-2021 20:14:20
317420
Opis: Celtowie Wschodni - Serbia, obol typu Baumreiter, ok. III-II w. pne, Aw: Zceltyzowana głowa brodatego Zeusa w prawo, Rw: Jeździec na koniu w lewo
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 8.8 mm, 0.74 g
Literatura: Göbl, OTA 131-134, Slg. Lanz 430 (ale głowa w prawo)

Cena końcowa: 190 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 204

1)  190 zł
2)  185 zł