Cesarstwo Rzymskie, antoninian bilonowy, po 270 r.

Rozpoczęcie: 25-01-2021 18:00
Zakończenie: 04-02-2021 20:57:00

Cena wylicytowana:
Aukcja zakończyła się 04-02-2021 20:57:00
313480
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Klaudiusz II Gocki (268–270), antoninian bilonowy, po 270 r., Mediolan, Aw: Głowa cesarza w koronie radialnej w prawo, DIVO CLAVDIO, Rw: Ołtarz, CONSECRATIO
Stan zachowania: V, Very Good
Dodatkowe informacje: brąz, 1.22 g, patyna
Literatura: RIC 261 (?)

Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 44