Polska, 20 złotych, 2001

Polska, 20 złotych, 2001

Polska, 20 złotych, 2001

Cena wylicytowana: 180 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 21:53:40
316380
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 2001, Warszawa, Kopalnia Soli w Wieliczce
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925' z cyrkonią, nakład 25.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 847

Cena końcowa: 180 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 87

1)  180 zł
2)  175 zł
3)  155 zł
4)  100 zł
5)  90 zł