Polska, 20 złotych, 1999

Polska, 20 złotych, 1999

Polska, 20 złotych, 1999

Cena wylicytowana: 420 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 21:52:20
316376
Opis: Polska - III Rzeczpospolita Polska (od 1989) - monety kolekcjonerskie, 20 złotych, 1999, Warszawa, Wilki - Canis lupus
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '925', nakład 21.000 sztuk, bite stemplami lustrzanymi, moneta w plastikowym kaplsu, delikatna patyna
Literatura: Parchimowicz 797

Cena końcowa: 420 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 188

1)  420 zł
2)  410 zł
3)  400 zł
4)  390 zł
5)  370 zł
6)  300 zł
7)  250 zł
8)  220 zł
9)  210 zł