Polska, brakteat, I ćw. XIV w.

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 28-01-2021 20:41:40
316063
Opis: Polska - Krakowskie - Opactwo Cysterskie w Jędrzejowie, brakteat, I ćw. XIV w., Krzyż kawalerski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 16.6 mm, 0.26 g
Literatura: BRP Przyłęk 6

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 248

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  260 zł
4)  220 zł
5)  140 zł
6)  75 zł
7)  65 zł
8)  60 zł