Rosja, zestaw 4 x 10 rubli

Rosja, zestaw 4 x 10 rubli

Rosja, zestaw 4 x 10 rubli

Cena wylicytowana: 410 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 22:06:00
315937
Opis: Rosja - ZSRS (1922–1991), zestaw 4 x 10 rubli, Leningrad, w skład zestawu wchodzą roczniki: 2 x 1977 i 2 x 1980 z serii XXII Igrzyska Olimpijskie - Moskwa 1980: symbol olimpiady na tle mapy ZSRR, Moskwa, przeciąganie liny, wyścigi zaprzegów reniferów
Stan zachowania: I/I-, Choice About Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro próby '900', 133.07 g (119.76 g czystego srebra), stemple zwykłe, patyna, razem 4 sztuki
Literatura: Parchimowicz 228a, 229a, 240a, 241a

Cena końcowa: 410 zł
Cena wywoławcza: 210 zł
Cena szacunkowa: 350 zł
Ilość odsłon: 141

1)  410 zł
2)  400 zł
3)  330 zł
4)  230 zł
5)  220 zł
6)  210 zł