Cesarstwo Rzymskie, follis, 361-363

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:17:20
313585
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata (360–363), follis, 361-363, Siscia, Aw: Popiersie cesarza z włócznią i tarczą w lewo, D N FL CL IVLIANVS P F AVG; Rw: W wieńcu VOT X MVLT XX, u dołu BSISC
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.50 g, zielona patyna, ładny i rzadki
Literatura: RIC 414 var.

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 332

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  260 zł
4)  170 zł
5)  160 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  95 zł
9)  80 zł