Cesarstwo Rzymskie, follis, 330-335

Cena wylicytowana: 100 zł
Aukcja zakończyła się 21-01-2021 21:14:40
313601
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstancjusz II (324–361) - jako cezar (316–337), follis, 330-335, Antiochia, Aw: Głowa cezara w wieńcu laurowym w prawo, FL IVL CONSTANTIVS NOB C, Rw: Dwaj żołnierze zwróceni do siebie, stojący z włóczniami, pomiędzy nimi dwa sztandary, GLORIA EXERCITVS, w odcinku SMANH
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 2.80 g, zielona patyna
Literatura: RIC 88

Cena końcowa: 100 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 152

1)  100 zł
2)  95 zł
3)  40 zł
4)  38 zł
5)  36 zł