Rosja, 50 kopiejek, 1913 (B•C)

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 22:31:20
314557
Opis: Rosja - Mikołaj II (1894–1917), 50 kopiejek, 1913 (B•C), Petersburg
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, bardzo ładnie zachowana moneta
Literatura: Bitkin 93, Kazakov 440

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 193

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  120 zł
4)  120 zł
5)  90 zł
6)  85 zł
7)  80 zł