Polska, półgrosz, 1407

Polska, półgrosz, 1407

Polska, półgrosz, 1407

Cena wylicytowana: 520 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:31:00
314347
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz, 1407, Kraków, bez znaku pod koroną, Aw: Korona, +MOȠE*WLΛDISLΛI, Rw: Orzeł, +REGIS POLOȠIE*
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 21.6 mm, 1.54 g, delikatna patyna, rzadka odmiana
Literatura: Pawlikowski typ X.4.1 (BR), Frynas P.16.1.7, Kubiak typ XI

Cena końcowa: 520 zł
Cena wywoławcza: 150 zł
Cena szacunkowa: 250 zł
Ilość odsłon: 435

1)  520 zł
2)  500 zł
3)  420 zł
4)  360 zł
5)  340 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  290 zł
9)  280 zł
10)  280 zł
11)  160 zł
12)  150 zł