Polska, półgrosz, 1404-1406

Polska, półgrosz, 1404-1406

Polska, półgrosz, 1404-1406

Cena wylicytowana: 280 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:30:40
314346
Opis: Polska - Władysław Jagiełło (1386–1434), półgrosz, 1404-1406, Kraków, Aw: Korona, pod nią SA, +MOȠE*WLΛDISLΛI, Rw: Orzeł, +REGIS*POLOȠIE*
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 22.2 mm, 1.67 g, patyna
Literatura: Pawlikowski typ VI.2.2, Frynas P.16.1.6, Kubiak typ IV/SA

Cena końcowa: 280 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 276

1)  280 zł
2)  270 zł
3)  260 zł
4)  250 zł
5)  200 zł
6)  190 zł
7)  180 zł
8)  155 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  100 zł
12)  90 zł