Cesarstwo Rzymskie, dupondius, 140-144

Cena wylicytowana: 150 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:22:40
313413
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Antoniusz Pius (138–161), dupondius, 140-144, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, ANTONINVS AVG PIVS P P TR P COS III, Rw: Salus stojąca w lewo, karmiąca węża i trzymająca berło, SALVS AVG
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 27.1 mm, 14.78 g, zielona patyna
Literatura: RIC 668, C. 714

Cena końcowa: 150 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 142

1)  150 zł
2)  145 zł
3)  120 zł
4)  65 zł