Republika Rzymska, semis, 211-208 pne (?)

Cena wylicytowana: 48 zł
Aukcja zakończyła się 17-12-2020 21:21:00
313448
Opis: Republika Rzymska - anonim po 211 pne, semis, 211-208 pne (?), Rzym, Aw: Głowa Saturna w prawo, Rw: Dziób okretu, płynącego w prawo, poniżej napis ROMA
Stan zachowania: IV/V, Fine / Very Good
Dodatkowe informacje: brąz, 26.3 mm, 17.20 g, zielona patyna, niedolany krążek
Literatura: Crawford 110/3 (?), Albert 256 (?)

Cena końcowa: 48 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 112

1)  48 zł