Chiny, pieniądz typu "łopatka" An Yang

Chiny, pieniądz typu

Cena wylicytowana: 680 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 22:01:40
181717
Opis: Chiny - dynastia Zhou 1046–221 pne - Okres Walczących Królestw 475–221 pne, pieniądz typu "łopatka" An Yang
Stan zachowania: II/II-, About Near Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz, 33.7 x 55.3 mm, 12.55 g, patyna
Literatura: Jen 20

Cena końcowa: 680 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 233

1)  680 zł
2)  660 zł
3)  520 zł
4)  490 zł