Cesarstwo Rzymskie, antoninian, 244-247

Cena wylicytowana: 195 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:09:00
313456
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Filip I Arab (244–249), antoninian, 244-247, Rzym, Aw: Popiersie cesarza w koronie radialnej w prawo, IMP M IVL PHILIPPVS AVG, Rw: Roma siedząca w lewo, trzymająca Wiktorię i włócznię, obok tarcza, ROMAE AETERNAE
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro, 4.16 g, delikatna patyna
Literatura: RIC 44b, C. 169

Cena końcowa: 195 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 306

1)  195 zł
2)  190 zł
3)  150 zł
4)  135 zł
5)  125 zł
6)  115 zł
7)  105 zł
8)  90 zł
9)  70 zł
10)  65 zł
11)  60 zł