Cesarstwo Rzymskie, as

Cesarstwo Rzymskie, as

Cesarstwo Rzymskie, as

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 03-12-2020 21:07:20
313406
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Lucilla (córka Marka Aureliusza) (164–182), as, Rzym, Aw: Popiersie Lucilli w prawo LVCILLAE AVG ANTONINI AVG F, Rw: Wenus stojąca w lewo, trzymająca jabłko i berło, po bokach S- C, VENVS
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz, 25.8 mm, 11.60 g, ciemna patyna
Literatura: RIC 1764

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 86

1)  105 zł
2)  100 zł