Watykan (Państwo Kościelne), scudo, 1853 R

Cena wylicytowana: 840 zł
Aukcja zakończyła się 19-11-2020 22:38:20
312677
Opis: Watykan (Państwo Kościelne) - Pius IX (1846–1878), scudo, 1853 R, Rzym, Aw: Popiersie papieża w lewo, wokoło legenda, Rw: W wieńcu poziomy napisu SCVDO 1853
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 26.81 g, stara patyna, ładnie zachowane
Literatura: Dav. 194, Berman 3309, Pagani 394

Cena końcowa: 840 zł
Cena wywoławcza: 760 zł
Cena szacunkowa: 1 250 zł
Ilość odsłon: 176

1)  840 zł
2)  820 zł