Polska, 20 złotych, 1979

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, 20 złotych, 1979

Polska, 20 złotych, 1979

Cena wylicytowana: 26 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 21:17:40
207799
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa (1952–1989) - monety próbne, 20 złotych, 1979, Warszawa, Pomnik-Szpital Centrum Zdrowia Dziecka, wypukły napis PRÓBA
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: miedzionikiel, nakład 30.000 sztuk, w oryginalnym czerwonym pudełku, patyna
Literatura: Parchimowicz P313a

Cena końcowa: 26 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 74

1)  26 zł
2)  24 zł