Polska, trojak, 1588

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.
Polska, trojak, 1588

Polska, trojak, 1588

Cena wylicytowana: 340 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:53:00
312381
Opis: Polska - Zygmunt III Waza (1587–1632) - miasto Ryga, trojak, 1588, Ryga, mała głowa króla (korona z rozetą)
Stan zachowania: III+/II-, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger R.88.1.a (R1), K.-G. 8

Cena końcowa: 340 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 350

1)  340 zł
2)  330 zł
3)  320 zł
4)  230 zł
5)  210 zł
6)  200 zł
7)  170 zł
8)  165 zł
9)  155 zł
10)  140 zł
11)  135 zł
12)  130 zł
13)  125 zł
14)  120 zł