wydawnictwa polskie, Henryk Cywiński - Życie Pieniądza, wyd. pod redakcją mgr. A Klubówny, Wars..

Literatura, monety antyczne, średniowieczne, polskie i zagraniczne, medale.

Cena wylicytowana: 42 zł
Aukcja zakończyła się 12-11-2020 20:03:40
311780
Opis: wydawnictwa polskie, Henryk Cywiński - Życie Pieniądza, wyd. pod redakcją mgr. A Klubówny, Warszawa 1961
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: 343 str, ilustracje w tekście, oprawa kartonowa lekko podniszczona, z zapiskami na pierwszej i ostatniej stronie, strona 5 przedarta

Cena końcowa: 42 zł
Cena wywoławcza: 9 zł
Cena szacunkowa: 15 zł
Ilość odsłon: 204

1)  42 zł
2)  40 zł
3)  28 zł
4)  16 zł