Polska, dyplom pamiątkowy, 1935

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 05-11-2020 20:04:00
311600
Opis: Polska, dyplom pamiątkowy, 1935, W ozdobnej kompozycji PAMIĄTKA BUDOWY • KOPCA / JÓZEFA / PIŁSUDSKIEGO / NA • SOWIŃCU / W • KRAKOWIE, niżej znak Wydziału Wykonawczego Budowy Kopca Józefa Piłsudskiego w Krakowie, na dole sygnatura CHROSTOWSKI - 1935
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: 200 x 250 mm, złamanie prawego górnego narożnika, niewielkie wgniecenia, niewielkie przybrudzenia krawędzi

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 245

1)  250 zł
2)  250 zł
3)  230 zł
4)  175 zł
5)  100 zł
6)  65 zł
7)  60 zł